program 2011
2015.11.18. 15:21
XIII. Egressy Béni Országos Színjátszó Fesztivál
2011. november 17. (csütörtök) – szepsi kultúrház
15.30
Egressy Béni szobrának megkoszorúzása (Római katolikus templom melletti tér)
Közreműködik: a szepsi Egressy BéniVegyeskar, ünnepi beszéd:Hrubik Béla, a Csemadok országos elnöke
16.00
Ünnepélyes megnyitó
Ing. Csoltkó Jenő, a Csemadok TV elnöke, Ing. Iván László, Szepsi város alpolgármestere
16.15
Mics Károly-életműdíj átadása
16.30
Csécsi Hagyományőrző Csoport
Dienes Anna. Ha elindul a vonat
Rendezte: Dienes Anna
18.30
Rózsa(szín)ház Társulat, Egyházgelle
Babay József: Postaláda
Rendezte: Farkas Péter
19.30
Poloska Színház, Nagymegyer
Neil Simon. Furcsa pár
Rendezte: Farkas Péter
21.30
A bemutatott versenyelőadások értékelése a kultúrház nagytermében
2011. november 18. (péntek) – szepsi kultúrház
9.00 – 12.00
Színjátszók képzése
Helyszín: a szepsi Vállalkozói Ház földszinti terme
A képzést vezeti: Bodon Andrea, Kassa
10.30
Gymnázium ©. Moyzesa, Szepsi
Beňová: Ąubka a Kovovlad
Rendezte: Fehérová, Bystrá
14.30
Gymnázium ©. Moyzesa, Szepsi
Beňová: Ąubka a Kovovlad
Rendezte: Fehérová, Bystrá
15.00
Vezekényi Görbetükör Színjátszó Kör
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi
Rendezte: Hobot Csaba, Énekes Erika, Karika Tibor
16.00
Jánoki Hagyományőrző Csoport
Mohnyánszky Gyula: Karácsony Jánokon
Rendezte: Mohnyánszky Gyula, Mohnyánszky Vilmos, Tobák Mária
16.30
Bódvavendégi Hagyományőrző Csoport
Bodonyi András: Bódvavendégi borkóstoló
Rendezte: Bodonyi András
18.30
Gimisz, Komárom
Lengyel Menyhért: Metamorfózis / Átváltozás
Rendezte: Kiss Péntek József
19.30
Nánai Színjátszó Csoport, Nána
Karinthy Frigyes: Kolombuc tojása
Rendezte: Juhász Mária
20.30
A bemutatott versenyelőadások értékelése a kultúrház nagytermében
2011. november 19. (szombat) – buzitai kultúrház
9.00 – 11.00
Színjátszók képzése
Helyszín: a buzitai önkormányzat eskető terme
A képzést vezeti: Bodon Andrea, Kassa
13.00
Apropó Kisszínpad, Fülek
Mizser Attila – Szvorák Zsuzsa: Jó palócok
Rendezte: Szvorák Zsuzsa
13.45
A Hetényi Református Gyülekezet Calix Színpada
Gál Tamás: A kapu előtt
Rendezte: Gál Tamás
15.30
Rovás Színműhely, Kassa
Athol Fugard: Sziget
Rendezte: Cibula Péter
16.15
Korányi Frigyes Gimnázium és a Szikes Zenekar, Nagykálló
Lorca Vérnász c. műve alapján: Széki nász
Rendezte: Demarcsek Zsuzsa
17.30
A bemutatott versenyelőadások értékelése az önkormányzat dísztermében
17.30
Horňák Marek és zenekara
Buzitai Citerazenekar
18.00
Ünnepélyes eredményhirdetés
|